Harbour View Retreat City Access Local Charm

  • 78 m²

Apartmán Harbour View Retreat City Access Local Charm nabízí dobré ubytování pro 4 hostů ve městě Sydney.

Zahrnuje 1 koupelen.

Součástí je kompletní kuchyně.

Budova královny Viktorie je vzdáleno 4 km od ubytování, a Muzeum Powerhouse je přibližně 6 km daleko. Toto ubytování se nachází méně než 5 km od centra města, a St Joseph's Roman Catholic Church leží v docházkové vzdálenosti. Bar Neutral Bay Club může být dosažena po 6 minutách chůze. Nejbližší autobusová zastávka, Ben Boyd Rd at Premier St, je 150 metrů daleko.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Harbour View Retreat City Access Local Charm Sydney
Sydney Harbour Side Water View Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Sydney Harbour Side Water View Apartment

9.0
Výjimečný 6 recenzí
755 m od ubytování
USD 178 USD 160
za noc
Sydney Harbour Side Waterfront Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Sydney Harbour Side Waterfront Apartment

4.0
Důstojně 1 recenzi
755 m od ubytování
Vivid Syd Harbour Brdg View Steps To Metro
Cena pouze pro mobilní zařízení

Vivid Syd Harbour Brdg View Steps To Metro

7.1
Dobrý 6 recenzí
757 m od ubytování

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Služby v ubytování

    • Prádelna

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Topení
    • Patio
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licencePID-STRA-75454
    Často kladené otázky
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Harbour View Retreat City Access Local Charm?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Harbour View Retreat City Access Local Charm patří mimo jiné Budova královny Viktorie, Lunapark, Pevnost Denison.
    • Jak velký je apartmán Harbour View Retreat City Access Local Charm?
      Apartmán Harbour View Retreat City Access Local Charm má 78 m².

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Harbour View Retreat City Access Local Charm Sydney

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít